2,700 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 62m², Momišići, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 62m², Momišići, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 62m², Momišići, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 62m², Momišići, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 62m², Momišići, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 62m², Momišići, Podgorica - image 6
2,700 € (44 €/m²)
62 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 62m², Momišići, Podgorica

Momišići, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se komforan jednosoban stan u zgradi novije gradnje u dijelu grada Preko Morace, zgrada ima svoj parking za stanare, stan se nalazi na 1 spratu, istocne orjentacije, povrsine 62m2, preko puta klinike Ars Medica.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
501907
Objavljeno
11.12.2025
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

62m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Sadržaji

Kuhinja

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 43.55 €

Učešće 540 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
13 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
2,160 €
Učešće
540 €
Ukupna kamata
981 €
Ukupno plaćanje
3,141 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Momišići

Momišići
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 98.26% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Momišići

Prosječna cijena: 2505.12 €/m²

Ova nekretnina je 24.22% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Momišići

Prosječna veličina: 50 m²

2,505 €
Prosječna godišnja cijena
+5%
Trend cijena (godišnje)
156
Dana na tržištu
VS

Vesna Savovic

Prodajem stan

Slične nekretnine

Premium Stan in Momišići

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Momišići, Podgorica

165,000 €

Momišići

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Momišići, Podgorica
Premium Poslovni prostor in Momišići

Prodaja, poslovni prostor, 320m², Momišići, Podgorica

500,000 €

Momišići

1 soba 2 kupatila 320
Prodaja, poslovni prostor, 320m², Momišići, Podgorica
Premium Stan in Momišići

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Momišići, Podgorica

229,000 €

Momišići

2 sobe 2 kupatila 79
Prodaja, dvosoban stan, 79m², Momišići, Podgorica