190,500 €
  • Prodaja, stan, 76m², Blok 5, Podgorica - image 1
  • Prodaja, stan, 76m², Blok 5, Podgorica - image 2
  • Prodaja, stan, 76m², Blok 5, Podgorica - image 3
  • Prodaja, stan, 76m², Blok 5, Podgorica - image 4
  • Prodaja, stan, 76m², Blok 5, Podgorica - image 5
  • Prodaja, stan, 76m², Blok 5, Podgorica - image 6
  • Prodaja, stan, 76m², Blok 5, Podgorica - image 7
190,500 € (2,507 €/m²)
76 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 76m², Blok 5, Podgorica

Blok 5, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvosoban namješten stan površine 76m², u Bloku 5 u Podgorici.

Stan se nalazi na 9. spratu zgrade koja posjeduje lift.

Veoma komforan stan, odličan raspored prostorija, a zbog same lokacije idealan je za porodični život.

 Orijentisan je istočno.

Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupatilo, ostava, dvije terase.

Lokacija navedene nekretnine garantuje blizinu svih sadržaja koji su potrebni za svakodnevno funkcionisanje. Na svega par minuta udaljenosti su TC ''Bazar'', pijaca, Dom zdravlja, dva vrtića, dvije osnovne škole, apoteka, restorani, kafići, trim staza.

Dostupan javni parking.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
475632
Objavljeno
02.10.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

76m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Sadržaji

Lift
Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2506.58 €

Učešće 38,100 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
924 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
152,400 €
Učešće
38,100 €
Ukupna kamata
69,243 €
Ukupno plaćanje
221,643 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Blok 5

Blok 5
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 0.34% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Blok 5

Prosječna cijena: 2515.07 €/m²

Ova nekretnina je 0.78% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Blok 5

Prosječna veličina: 77 m²

2,515 €
Prosječna godišnja cijena
+11%
Trend cijena (godišnje)
228
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Multitask nekretnine

Registarski broj

3286932

Lokacija

Podgorica

Blok 5

Kvadratura

76m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Multitask nekretnine

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Blok 5

Prodaja, poslovni prostor, 153m², Blok 5, Podgorica

135,000 €

Blok 5

153
Prodaja, poslovni prostor, 153m², Blok 5, Podgorica
Premium Stan in Blok 5