315,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica - image 12
315,000 € (3,500 €/m²)
90 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 90m², Gorica C, Podgorica

Gorica C, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan 90m², smješten na prizemlju moderne zgrade u naselju Gorice C, Podgorica. 
Struktura stana obuhvata: prostrani hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim prostorom, kuhinju, 2 spavaće sobe, kupatilo, ostavu i prostranu terasu. Na terasu se izlazi iz dnevnog boravka i obije spavaće sobe. Terasa je okružena zelenilom u Unopiu ambijentu.
Stan je opremljen namještajem poznatih brendova Ceramiche, B&B, Pedrali, Natuzzi Italia, Artemide, Calligaris, Soft Line, Miotto, Miele, kupatilo urađeno od prirodnog mermera i posjeduje podno grijanje i tuš masažere.
Stan posjeduje parking mjesto sa daljinskim upravljačem za rampu i mogućnost parking garaže.
Ovaj stan, smješten u jednom od najprestižnijih i najmirnijih područja u Podgorici, predstavlja idealan spoj privatnosti, sigurnosti i udobnosti, što ga čini odličnom investicijom kako za život, tako i za izdavanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
436941
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

90m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sadržaji

Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3500.00 €

Učešće 63,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,527 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
252,000 €
Učešće
63,000 €
Ukupna kamata
114,497 €
Ukupno plaćanje
366,497 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Gorica C

Gorica C
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 12.15% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Gorica C

Prosječna cijena: 3120.91 €/m²

Ova nekretnina je 22.55% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Gorica C

Prosječna veličina: 73 m²

3,121 €
Prosječna godišnja cijena
+1%
Trend cijena (godišnje)
313

Kvadratura

90m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TEAM Real Estate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Gorica C

Prodaja, stan, 40m², Gorica C, Podgorica

160,000 €

Gorica C

0 40
Prodaja, stan, 40m², Gorica C, Podgorica
Verifikovan Premium Stan in Gorica C