176,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Tuški Put, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Tuški Put, Podgorica - image 2
176,000 € (2,479 €/m²)
71 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Tuški Put, Podgorica

Tuški Put, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Dvosoban kompletno opremljen stan, površine 71m2, Tuški put.
Nalazi se na 1.spratu kvalitetno urađene zgrade koja ima lift, uredan ulaz i javni parking. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i terase. U cijenu je uračunat i podrum površine 7m2.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
315418
Objavljeno
01.12.2024
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2478.87 €

Učešće 35,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
853 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
140,800 €
Učešće
35,200 €
Ukupna kamata
63,973 €
Ukupno plaćanje
204,773 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Tuški Put

Tuški Put
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 6.35% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Tuški Put

Prosječna cijena: 2646.87 €/m²

Ova nekretnina je 3.89% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Tuški Put

Prosječna veličina: 68 m²

2,647 €
Prosječna godišnja cijena
+11%
Trend cijena (godišnje)
531

Kvadratura

71m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Tuški Put

Prodaja, trosoban stan, 95m², Tuški Put, Podgorica

185,000 €

Tuški Put

3 sobe 2 kupatila 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Tuški Put, Podgorica