122,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
122,000 € (3,050 €/m²)
40 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju je namešten stan u novogradnji na Telepu, u Novom Sadu, površine 40 m². Stan je strukture 1.5 i nalazi se na 2. spratu od ukupno 3, u zgradi sa liftom.

Objekat je deo kvalitetne i savremene gradnje, iza koje stoji renomirani investitor. Posebna prednost ove nekretnine je odlična povezanost sa gradskim sadržajima, kao i blizina Limana 4, što ovu lokaciju čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život.

Stan je opremljen i spreman za useljenje, a novogradnja pruža osećaj komfora i funkcionalnosti. U okviru ponude izdvajaju se kvalitetna oprema, dobar sadržaj u neposrednom okruženju i komunikacija koja olakšava kretanje kroz grad.

Ako tražite stan u delu grada da ste istovremeno blizu važnih gradskih tačaka, ova nekretnina predstavlja odličan izbor. Telep je prepoznat kao atraktivna i tražena lokacija, a ovaj stan dodatno odlikuju novogradnja, nameštenost i dobra organizacija prostora.

Cena je sa agencijskom provizijom,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560442
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
22.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3050.00 €

Učešće 24,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
591 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
97,600 €
Učešće
24,400 €
Ukupna kamata
44,345 €
Ukupno plaćanje
141,945 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cijena ove nekretnine je 3.08% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Telep

Prosječna cijena: 2958.93 €/m²

Ova nekretnina je 4.17% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Telep

Prosječna veličina: 42 m²

2,959 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
1
Dan na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Kvadratura

40m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica