162,740 €
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
162,740 € (2,806 €/m²)
58 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 58m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije

Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Renoviran i odmah useljiv stan u Novom Sadu, u naselju Cara Dušana, predstavlja odličnu priliku za kupovinu funkcionalnog stambenog prostora na traženoj lokaciji.Gasno grejanje sa sopstvenim kotlom-veoma niski troškovi samo u grejnoj sezoni.

Stan je strukture 3.0, površine 58 m², smešten na 3. spratu od ukupno 4 sprata. Raspored je praktičan i dobro iskorišćen, što ga čini pogodnim za udoban svakodnevni život. Nekretnina je prazna i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja.

Posebnu vrednost ovom stanu daje lokacija. U neposrednoj blizini nalaze se sadržaji potrebni za kvalitetan život, a dobra povezanost sa ostalim delovima grada olakšava svakodnevno kretanje. U okolini su dostupni škola i vrtić, što ovu nekretninu čini zanimljivom i za porodično stanovanje.

Stan odlikuju funkcionalnost, odlična pozicija i renoviranost, pa predstavlja praktičan izbor za kupce koji traže odmah useljiv dom u Novom Sadu.

Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.Cena je sa agencijskom provizijom.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559370
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

58m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2805.86 €

Učešće 32,548 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
789 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
130,192 €
Učešće
32,548 €
Ukupna kamata
59,153 €
Ukupno plaćanje
189,345 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Cara Dušana
Novi Sad Sve Podlokacije

Cijena ove nekretnine je 4.01% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosječna cijena: 2697.68 €/m²

Ova nekretnina je 17.78% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosječna veličina: 71 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Cara Dušana

Kvadratura

58m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica