140,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora - image 18
140,000 € (1,573 €/m²)
89 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 89m², Nikšić, Crna Gora

Nikšić, Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo Vam izvanredan stan za prodaju u Nikšiću, savršeno mjesto za Vaš novi dom ili pametnu investiciju. Sa površinom od 89.0 m², ovaj prostrani stan nudi udobnost i funkcionalnost.

Stan je renoviran i spreman za odmah useljenje. Očekuje Vas osunčan prostor sa 2 spavaće sobe i 1 kupatilom. Djelimično namješten, pruža Vam fleksibilnost pri uređenju.

Cijena: 140.000 EUR.

Uživajte u brojnim pogodnostima: Klimatizacija, prostrano predsoblje, moderna kuhinja i trpezarija, kao i praktična ostava. Zgrada posjeduje lift i interfon, a na raspolaganju Vam je i podrum za dodatno odlaganje stvari. Internet, kablovska i telefon su već dostupni.

Lokacija je idealna: Miran kraj, blizu škole, sa dostupnim javnim parkingom. Stan je uknjižen i predstavlja odličnu investiciju. Ne propustite ovu priliku!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556232
Objavljeno
11.05.2026
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

89m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

10. sprat

Broj terasa

2

Godina izgradnje

1975

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1573.03 €

Učešće 28,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
679 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
112,000 €
Učešće
28,000 €
Ukupna kamata
50,888 €
Ukupno plaćanje
162,888 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Nikšić

Nikšić
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 10.23% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Nikšić

Prosječna cijena: 1752.27 €/m²

Ova nekretnina je 20.69% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Nikšić

Prosječna veličina: 74 m²

1,752 €
Prosječna godišnja cijena
+18%
Trend cijena (godišnje)
5
Sati na trižištu
MV

Marina Vukicevic

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ozrinići

Prodaja, kuća, 134m², Ozrinići, Nikšić

95,000 €

Ozrinići

4 sobe 1 kupatilo 134
Prodaja, kuća, 134m², Ozrinići, Nikšić
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Nikšić

143,000 €

Centar

2 sobe 2 kupatila 65
Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Nikšić
Premium Zemljište in Grahovo

Prodaja, plac, 12000m², Grahovo, Nikšić

Na Upit

Grahovo

12000
Prodaja, plac, 12000m², Grahovo, Nikšić
Premium Zemljište in Kličevo

Prodaja, plac, 500m², Kličevo, Nikšić