170,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Risan, Kotor - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Risan, Kotor - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Risan, Kotor - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Risan, Kotor - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Risan, Kotor - image 5
170,000 € (2,267 €/m²)
75 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Risan, Kotor

Risan, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajem dva susjedna stana u centru Risna – jednosoban stan i garsonjera (prema Listu nepokretnosti, nekretnina je registrirana kao dvosobni stan, koji sad je podijeljen na dva stana radi iznajmljivanja).

Ukupna površina – 75 m²

Prema trenutnom rasporedu, nekretnina se sastoji od garsonjere i jednosobnog stana (odvojeni ulazi).

Pogled na more. Terasa duž cijelog stana!

*Parkomjesto

Nekretnina se nalazi u blizini Rimskih mozaika.

Visok potencijal za iznajmljivanje

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552218
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

75m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2266.67 €

Učešće 34,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
136,000 €
Učešće
34,000 €
Ukupna kamata
61,792 €
Ukupno plaćanje
197,792 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Risan

Risan
Kotor

Cijena ove nekretnine je 16.31% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Risan

Prosječna cijena: 2708.33 €/m²

Ova nekretnina je 0.27% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Risan

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

75m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AM

Adria Moment

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Risan

Prodaja, plac, 13000m², Risan, Kotor

5,200.000 €

Risan

13000
Prodaja, plac, 13000m², Risan, Kotor
Premium Zemljište in Risan

Prodaja, plac, 1100m², Risan, Kotor

170,000 €

Risan

1100
Prodaja, plac, 1100m², Risan, Kotor
Premium Stan in Risan