155,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor - image 14
155,000 € (4,429 €/m²)
35 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Škaljari, Kotor

Škaljari, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

PRODAJA – Jednosoban stan (35m2), Kotor, Škaljari, Rakite – 155.000€

📍 Lokacija: Kotor, Škaljari – Rakite

📐 Površina i tip: Jednosoban stan – upisano 35m2, stvarna kvadratura 46m2

🏠 Opis nekretnine:

Na prodaju kompletno namješten i klimatizovan jednosoban stan u naselju Škaljari – Rakite.
Stan je sunčan i prostran, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje.
Orijentacija stana je jugoistok – jugozapad, sa osunčanim prozorima i terasom.

📐 Raspored prostorija:

– Hodnik
– Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (open space)

💶 Cijena:
155.000€

📞 Kontakt:
📲 +382 67 85 55 88
📲 +382 67 33 73 72
🌐 www.matnekretnine.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
513041
Objavljeno
18.01.2026
Ažuriran
10.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

35m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Opremljen

Opremljeno

Sadržaji

Klimatizacija
Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4428.57 €

Učešće 31,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
751 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
124,000 €
Učešće
31,000 €
Ukupna kamata
56,340 €
Ukupno plaćanje
180,340 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Kotor

Škaljari
Kotor

Cijena ove nekretnine je 31.43% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Škaljari

Prosječna cijena: 3369.57 €/m²

Ova nekretnina je 16.27% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Škaljari

Prosječna veličina: 42 m²

Kvadratura

35m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MATnekretnine Montenegro

Slične nekretnine

Premium Stan in Škaljari

Prodaja, dvosoban stan, 94m², Škaljari, Kotor

297,000 €

Škaljari

2 sobe 2 kupatila 94
Prodaja, dvosoban stan, 94m², Škaljari, Kotor
Premium Stan in Škaljari

Prodaja, trosoban stan, 87m², Škaljari, Kotor

232,988 €