61,000 €
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora - image 12
61,000 € (1,356 €/m²)
45 m²

Prodaja, stan, 45m², Danilovgrad, Crna Gora

Danilovgrad, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća stan i poslovni prostor, sve u jednom. Površina kuće je 45m2.
Stan se nalazi na lijepoj lokaciji, ispred stana su parking mjesta. Stan ima jednu spavaću sobu, a ranije je služio kao stambeni i poslovni prostor za solo preduzetnika. Sve u stanu  je renovirano i lijepo sređeno.

Prodaje se namješten ili prazan po nižoj cijeni.

Lokacija je u strogom centru Danilovgrada, u  blizini su dom zdravlja, gimnazija, prodavnice, restorani, banke, apoteke i još mnogo toga.

ID nekretnine M668
+382 69 618 445

Detalji o nekretnini

ID oglasa
507108
Objavljeno
26.12.2025
Ažuriran
19.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

45m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1355.56 €

Učešće 12,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
296 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
48,800 €
Učešće
12,200 €
Ukupna kamata
22,172 €
Ukupno plaćanje
70,972 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Danilovgrad

Danilovgrad
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 20.27% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Danilovgrad

Prosječna cijena: 1700.16 €/m²

Ova nekretnina je 58.72% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Danilovgrad

Prosječna veličina: 109 m²

1,700 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
140

Kvadratura

45m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Stellar Nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Zemljište in Danilovgrad

Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora

40,000 €

Danilovgrad

1100
Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora