77,000 €
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora - image 10
77,000 € (1,833 €/m²)
42 m²

Prodaja, stan, 42m², Cetinje, Crna Gora

Cetinje, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju je kompletno renoviran jednosoban stan površine 42m² u mirnom naselju IV Jul u Cetinju. Stan posjeduje i podrum od 5m² koji pruža dodatni prostor za odlaganje. U potpunosti je renoviran i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kupatilo ima ugrađeno podno grijanje, što omogućava dodatni komfor tokom hladnijih mjeseci. Balkon je zatvoren roletnama i služi kao ulaz u spavaću sobu. Stan se nalazi u tihom i porodičnom naselju, u blizini prodavnica, škola i zelenih površina, a ujedno je i nekoliko minuta udaljen od istorijskog centra Cetinja. Idealna prilika za one koji traže udoban dom ili sigurnu investiciju u kulturnoj prijestonici Crne Gore.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477348
Objavljeno
07.10.2025
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

42m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1833.33 €

Učešće 15,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
373 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
61,600 €
Učešće
15,400 €
Ukupna kamata
27,988 €
Ukupno plaćanje
89,588 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Cetinje

Cetinje
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 4.58% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Cetinje

Prosječna cijena: 1921.40 €/m²

Ova nekretnina je 19.57% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Cetinje

Prosječna veličina: 52 m²

1,921 €
Prosječna godišnja cijena
+11%
Trend cijena (godišnje)
225

Kvadratura

42m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Gruda

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Gruda, Cetinje

87,000 €

Gruda

1 soba 1 kupatilo 49
Prodaja, jednosoban stan, 49m², Gruda, Cetinje
Premium Kuća in Obzovica

Prodaja, kuća, 420m², Obzovica, Cetinje