180,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 9
180,000 € (2,500 €/m²)
72 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Ekskluzivna ponuda – stan u Bečićima na odličnoj lokaciji blizu mora

BD-697/05

U ponudi je funkcionalan stan smešten u atraktivnom delu Bečića, u neposrednoj blizini mora i kompletne infrastrukture. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za svakodnevni život, tako i kao investicija za izdavanje.

Osnovne karakteristike:

— Površina: 72 m²

— Sprat: 4

— Lift: ne

— Udaljenost od mora: oko 10 minuta peške

Raspored i komfor:

— Hodnik

— Odvojena kuhinja sa trpezarijom

— Dnevni boravak sa zonom za spavanje

— Spavaća soba

— Kupatilo

— Dve terase

Stan je funkcionalno organizovan i pruža dobar balans između privatnog i zajedničkog prostora.

Lokacija:

Nekretnina se nalazi u blizini hotela Splendid, autobuske stanice, prodavnica, restorana i svih važnih sadržaja. Do Budve je potrebno oko 20 minuta lagane šetnje.

Odlična prilika za investiciju zahvaljujući traženoj lokaciji i potencijalu za izdavanje.

Cena: 180.000 €

Zakažite razgle

danje: +38267957929

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560806
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

72m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Broj terasa

2

Stanje

Odlično stanje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2500.00 €

Učešće 36,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
873 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
144,000 €
Učešće
36,000 €
Ukupna kamata
65,427 €
Ukupno plaćanje
209,427 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 23.66% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3274.73 €/m²

Ova nekretnina je 3.73% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 75 m²

3,275 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
12
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

DOO First Line Property

Registarski broj

Matični broj: 03569594

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

72m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KP

DOO First Line Property

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bečići, Budva

175,000 €

Bečići

2 sobe 1 kupatilo 68
Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bečići, Budva