#prodaja_dvosobnog_stana_u_Kamenovu
ID 423.
📍 Prodaje se dvosobni stan u Kamenovu
📌 Lokacija: Kamenovo / Pržno
📐 Površina: 93 m²
Kat: 2
🔐 Prostran stan u novoj, modernoj zgradi na jednoj od najljepših i najmirnijih lokacija na Budvanskoj rivijeri.
Struktura:
dnevni boravak s kuhinjom
2 spavaće sobe
kupaonica
terasa s pogledom na more i planine
📍 Prednosti:
— novogradnja izgrađena 2025. godine
— moderna arhitektura
— visokokvalitetni građevinski materijali
— panoramski pogled na more i planine
— mirna, prestižna lokacija
— 10 minuta hoda do plaže Kamenovo
— blizina Pržna, Bečića i parka Miločer
— visok investicijski potencijal
📍 Idealno za:
— ugodan život na moru
— iznajmljivanje za odmor
— najam i investicije
💶 Cijena: 279.000 €
WHATSAPP | TELEGRAM | VIBER
+382 68 200 906 — Sabina Mailova
@realestatemontenegr
SM INVESTICIJE
Stan
93m²
2
1
Podrum
Novo / nekorišćeno
Opremljeno
Agencija
SM investment by Sabina MailovaCijena po m²: 3000.00 €
Učešće 55,800 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 4.79% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Kamenovo
Prosječna cijena: 3150.95 €/m²
Ova nekretnina je 17.82% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Kamenovo
Prosječna veličina: 113 m²
Agencija (posrednik)
SM investment by Sabina Mailova
Registarski broj
+38268200906
Lokacija
Budva
Kamenovo
Kvadratura
93m²
Struktura
2 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza