92,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 9
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 10
  • Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva - image 11
92,000 € (2,875 €/m²)
32 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 32m², Dobra Voda, Budva

Dobra Voda, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Sale with 32m2 area of studio with the sea view. Options: Furniture, Appliances, one bathroom, floor:1.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545366
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

32m²

Sobe

0

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2875.00 €

Učešće 18,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
446 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
73,600 €
Učešće
18,400 €
Ukupna kamata
33,440 €
Ukupno plaćanje
107,040 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Dobra Voda
Budva

Cijena ove nekretnine je 4.17% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Dobra Voda

Prosječna cijena: 3000.00 €/m²

Ova nekretnina je 3.9% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Dobra Voda

Prosječna veličina: 31 m²

Kvadratura

32m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Dobra Voda

Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva

50,400 €

Dobra Voda

315
Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva
Premium Stan in Dobra Voda

Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva

657,000 €

Dobra Voda

3 sobe 4 kupatila 227
Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva