296,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva - image 10
296,000 € (3,654 €/m²)
81 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 81m², Rafailovići, Budva

Rafailovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvosoban stan površine 81m2 u Rafailovićima.
Struktura stana: dnevni boravak, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupatilo, toalet.
Stan posjeduje i terasu površine 23m2. 
Uz kupovinu stana postoji mogućnost kupovine garažnog mjesta po cijeni od 30.000€ 
Cijena stana: 296.000€
 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
436751
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

81m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sadržaji

Neopremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3654.32 €

Učešće 59,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,435 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
236,800 €
Učešće
59,200 €
Ukupna kamata
107,591 €
Ukupno plaćanje
344,391 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Rafailovići

Rafailovići
Budva

Cijena ove nekretnine je 20.84% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna cijena: 4616.25 €/m²

Ova nekretnina je 1.2% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna veličina: 82 m²

4,616 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
311

Kvadratura

81m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TEAM Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Rafailovići

Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva

94,500 €

Rafailovići

0 soba 1 kupatilo 27
Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva