190,992 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar - image 12
190,992 € (2,387 €/m²)
80 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 80m², Ilino, Bar

Ilino, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo izuzetan stan u izgradnji u prestižnom naselju Ilino, Bar.

Ova nekretnina nudi spoj luksuza, modernog dizajna i vrhunske udobnosti, uz planirani rok useljenja u junu 2027.

Smješten u novogradnji izgrađenoj po najsavremenijim standardima, ovaj sunčan stan prostire se na impresivnih 80.0 m². Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe i dva elegantna kupatila, idealan za porodični život ili kao pametna investicija. Stan je trenutno neopremljen, pružajući vam jedinstvenu priliku da ga uredite i personalizujete po sopstvenom ukusu. Ovaj luksuzni dom opremljen je svim potrebnim sadržajima za udoban život: lift, klima uređaj i interfon. Posebnu pogodnost predstavlja garaža, obezbjeđujući sigurno parking mjesto, koja nije ukljucena u cijenu.

Raspored uključuje ulazni hodnik, prostranu kuhinju, trpezariju, koridor i praktičnu ostavu. Lokacija je izvanredna – blizina škole čini ga idealnim za porodice, dok status novogradnje i luksuzne opreme garantuju izuzetnu vrijednost. Ovo je odlična investicija u nekretninu koja obećava rast vrijednosti.

Cijena: 190.992,0 EUR. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog predivnog stana u srcu Bara!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548415
Objavljeno
20.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

80m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2026

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2387.40 €

Učešće 38,198 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
926 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
152,794 €
Učešće
38,198 €
Ukupna kamata
69,422 €
Ukupno plaćanje
222,216 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Ilino

Ilino
Bar

Cijena ove nekretnine je 1.82% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Ilino

Prosječna cijena: 2431.55 €/m²

Ova nekretnina je 20.1% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Ilino

Prosječna veličina: 67 m²

Kvadratura

80m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Pocess nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar
Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 57m², Ilino, Bar

126,000 €

Ilino

1 soba 1 kupatilo 57