174,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar - image 7
174,000 € (2,451 €/m²)
71 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar

Centar, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
516446
Objavljeno
27.01.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

7. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2026

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2450.70 €

Učešće 34,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
844 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
139,200 €
Učešće
34,800 €
Ukupna kamata
63,246 €
Ukupno plaćanje
202,446 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Bar

Cijena ove nekretnine je 13.38% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2829.26 €/m²

Ova nekretnina je 2.7% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 73 m²

2,829 €
Prosječna godišnja cijena
+5%
Trend cijena (godišnje)
113
Dana na tržištu

RTM GROUP Investitor

RTM GROUP

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar

125,000 €

Centar

1 kupatilo 41
Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Bar

135,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Bar

128,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar

185,000 €

Centar

2 sobe 2 kupatila 71