325,500 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 93m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 93m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 93m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 93m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
325,500 € (3,500 €/m²)
93 m²
1 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 93m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se poslovni prostor, površine 93m2, u naselju Stari Aerodrom - Podgorica.

Struktura: open space prostorija.

Smješten je na prizemlju stambene zgrade.

Gleda na dvije strane zgrade, dvorišnu i na zgradu Bemaxa.

Krase ga veliki stakleni izlozi duž obije strane zgrade.

Ispred poslovnog prostora je veliki javni parking.

Rok završetka radova je krajem 2026. godine.

Nikola Lekić - agent za nekretnine

Kvadrat nekretnine

+382 69 054 323

[email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548890
Objavljeno
22.04.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

93m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3500.00 €

Učešće 65,100 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,578 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
260,400 €
Učešće
65,100 €
Ukupna kamata
118,313 €
Ukupno plaćanje
378,713 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

93m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kvadrat nekretnine

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica

165,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 2 kupatila 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica

160,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 1 kupatilo 56