31,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 14m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 14m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 14m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 14m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 14m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 14m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
31,000 € (2,214 €/m²)
14 m²

Prodaja, poslovni prostor, 14m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Poslovni prostor, površine 14m2, Stari Aerodrom, idealan za kladionicu ili manji frizerski salon.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
424290
Objavljeno
09.07.2025
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

14m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2214.29 €

Učešće 6,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
150 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
24,800 €
Učešće
6,200 €
Ukupna kamata
11,268 €
Ukupno plaćanje
36,068 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

14m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica

165,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 2 kupatila 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica

160,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 1 kupatilo 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica