82,400 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Podgorica, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Podgorica, Crna Gora - image 2
82,400 € (1,288 €/m²)
64 m²

Prodaja, poslovni prostor, 64m², Podgorica, Crna Gora

Podgorica, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju poslovni prostor u sivoj fazi, površine 64 m², smješten u prizemlju zgrade na Zabjelu. Prostor je idealan za različite vrste djelatnosti zahvaljujući svom funkcionalnom rasporedu i pristupačnoj lokaciji.

067/232-153

Detalji o nekretnini

ID oglasa
349584
Objavljeno
06.03.2025
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

64m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1287.50 €

Učešće 16,480 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
399 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
65,920 €
Učešće
16,480 €
Ukupna kamata
29,951 €
Ukupno plaćanje
95,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Crna Gora

Podgorica

Kvadratura

64m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

2 sobe 2 kupatila 86
Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Prodaja, jednosoban stan, 50m², City Kvart, Podgorica