1,500.000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora - image 9
1,500.000 € (2,793 €/m²)
537 m²

Prodaja, poslovni prostor, 537m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Lokacija: Crna Gora, Budva
PREGLED NEKRETNINE
Na prodaju: potpuno funkcionalan hotelijerski biznis koji radi tokom cijele godine u jednom od najtraženijih turističkih mjesta na Jadranu.
Izvrsna reputacija i visoka ocjena.
Površina objekta: 537 m²
Površina placa: 404 m²
Broj apartmana: 12 potpuno opremljenih studio apartmana
Dodatno: prostrani suteren (91,43 m²) – moguće komercijalno korišćenje
Prednosti objekta
Kompletna dokumentacija, projekat i građevinska dozvola
Plaćene sve komunalije
Svi apartmani su iznajmljeni – odmah ostvarujete prihod
Svaki apartman ima poseban ulaz, terasu, kupatilo, namještaj i tehniku
Panoramski prozori, italijanski namještaj, parket i keramika
Izolovana i protivzemljotresna gradnja
Gradska infrastruktura: voda, kanalizacija, struja, internet i TV
Parking i ograđena parcela
Voćnjak u dvorištu: breskve, narandže, mandarine, kaki, smokve, limuni itd.
Do mora svega 15 minuta pješke

 Idealna lokacija
U blizini: crnogorske i ruske škole, univerzitet, muzička škola, dom zdravlja, apoteke, supermarketi, restorani, kafići, manastir, crkva, autobuska stanica.
Odlična povezanost sa svim djelovima grada
Raspored po spratovima
Prizemlje: 3 studija (posebni ulazi, terase), + još 2 studija
1. sprat: 4 studija (neki sa podnim grijanjem, 2–3 izlaza, balkoni)
2. sprat: 3 studija (27 do 33 m², potpuno namješteni)
Suteren: 91,43 m² – idealno za prodavnicu, kancelariju, kafić ili skladište

Investiciona prilika
Visoka popunjenost tokom cijele godine
Mogućnost proširenja i dijeljenja (kratkoročno ili dugoročno izdavanje)
Prodaje se sa postojećim biznisom i bazom klijenata.

Kontaktirajte nas za tlocrt, slike, podatke o prihodima i organizaciju obilaska
Ne propustite priliku da investirate u isplativ biznis na obali Jadrana!
Cijena: 1.500.000 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
426112
Objavljeno
09.07.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

537m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2793.30 €

Učešće 300,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
7,272 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
1,200.000 €
Učešće
300,000 €
Ukupna kamata
545,223 €
Ukupno plaćanje
1,745.223 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

537m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Mbroker

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva

128,000 €

Rozino

1 soba 1 kupatilo 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, jednosoban stan, 68m², Pržno, Budva

210,000 €

Pržno

1 soba 2 kupatila 68
Prodaja, jednosoban stan, 68m², Pržno, Budva
Premium Stan in Petrovac

Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva

270,000 €

Petrovac

4 sobe 4 kupatila 176
Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Rozino

Prodaja, dvosoban stan, 82m², Rozino, Budva