44,000 €
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 1
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 2
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 3
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 4
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 5
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 6
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 7
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 8
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 9
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 10
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 11
  • Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor - image 12
44,000 € (110 €/m²)
400 m²

Prodaja, plac, 400m², Potoci, Zlatibor

Potoci, Zlatibor Srbija

Opis nekretnine

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Vlastimira Pavlovića, u kraju poznatom kao Zlatibor/Vranjevina, na Opštini Čajetina, MAGNAT prodaje plac od 4ara (400m2).

Plac se nalaze na padin sa pogledom na Zapad, tako da je osunčan preko celog dana. U okolini već ima izgrađenih vikendica i kuća za odmor. Plac je pored puta, struje, gasa... 15.7.2025. je puštena ulična rasveta... Izolovano je od zlatiborske gužve, a udaljeno oko 3 km do jezera.

MAGNAT preporučuje ovaj plac za sve koji žele da naprave vikendicu ili vilu za izdavanje u urbanizovanom kraju okruženom čistom prirodom i već poznatim luksuznim smeštajima. UKNJIŽENO - Mogu kreditni kupci! Za više info kontakt mob: 0645.800.900 (Kt01) ID#072503

--------------------------------------------------------------

***GARANCIJA NAJNIŽE CENE ZA OVU NEKRETNINU - Ukoliko ipak negde pronadjete nižu cenu, pošaljite nam link na [email protected] da proverimo istinitost informacije, te kupovinu ove nekretnine preko MAGNAT-a, dobijate po toj nižoj ceni, a uz to i dodatni bonus - povraćaj od 10% Agencijske Provizije!!!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
542673
Objavljeno
07.04.2026
Ažuriran
11.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

400m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 110.00 €

Učešće 8,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
213 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
35,200 €
Učešće
8,800 €
Ukupna kamata
15,993 €
Ukupno plaćanje
51,193 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Magnat Nekretnine

Registarski broj

178

Lokacija

Zlatibor

Potoci

Kvadratura

400m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Magnat Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, trosoban stan, 86m², Bjeliši, Bar

240,800 €

Bjeliši

3 sobe 1 kupatilo 86
Prodaja, trosoban stan, 86m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

2 sobe 2 kupatila 86
Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič