390,600 €
  • Prodaja, plac, 7800m², Žabljak, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 7800m², Žabljak, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 7800m², Žabljak, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 7800m², Žabljak, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, plac, 7800m², Žabljak, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, plac, 7800m², Žabljak, Crna Gora - image 6
390,600 € (50 €/m²)
7800 m²

Prodaja, plac, 7800m², Žabljak, Crna Gora

Žabljak, Crna Gora

Opis nekretnine

IDD3249
Spacious plot of 7,800 m² for sale in a quiet area of Žabljak. Electricity is available on the plot, and the city water supply is approximately 200 meters away. Suitable for various purposes.

Maximum occupancy index: 0.2
Maximum construction index: 0.4
Max BGP: family housing up to 500m2 and with a maximum of four separate residential units
Maximum number of floors of the building: P+1+Pk

Detalji o nekretnini

ID oglasa
457189
Objavljeno
14.08.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

7800m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 50.08 €

Učešće 78,120 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,894 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
312,480 €
Učešće
78,120 €
Ukupna kamata
141,976 €
Ukupno plaćanje
454,456 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

7800m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak

200,000 €

Borje

5200
Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak
Premium Stan in Žabljak II

Prodaja, dvosoban stan, 48m², Žabljak II, Žabljak

120,000 €

Žabljak II

2 sobe 1 kupatilo 48
Prodaja, dvosoban stan, 48m², Žabljak II, Žabljak
Premium Zemljište in Žabljak

Prodaja, plac, 40032m², Žabljak, Crna Gora

2,201.760 €

Žabljak

40032
Prodaja, plac, 40032m², Žabljak, Crna Gora
Verifikovan Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak

250,000 €

Borje

941
Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak