98,580 €
  • Prodaja, plac, 4929m², Zeta, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 4929m², Zeta, Podgorica - image 2
  • Prodaja, plac, 4929m², Zeta, Podgorica - image 3
98,580 € (20 €/m²)
4929 m²

Prodaja, plac, 4929m², Zeta, Podgorica

Zeta, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se plac 4929 m2 u naselju Balijače - KO Golubovci. U blizini struja i voda. Do placa ima 150m makadama. Plac je od glavne magistrale udaljen 4-5 min voznje. Cijena 20 po kvadratu.

Kontakt 068/ 119-822

Detalji o nekretnini

ID oglasa
527454
Objavljeno
26.02.2026
Ažuriran
20.03.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

4929m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 20.00 €

Učešće 19,716 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
478 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
78,864 €
Učešće
19,716 €
Ukupna kamata
35,832 €
Ukupno plaćanje
114,696 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

AM

Alek* Maro*

Alek* Maro*

Slične nekretnine

Premium Kuća in Zeta

Prodaja, kuća, 128m², Zeta, Podgorica

159,000 €

Zeta

3 sobe 2 kupatila 128
Prodaja, kuća, 128m², Zeta, Podgorica
Premium Zemljište in Zeta

Prodaja, plac, 10000m², Zeta, Podgorica

230,000 €

Zeta

10000
Prodaja, plac, 10000m², Zeta, Podgorica
Premium Zemljište in Zeta

Prodaja, plac, 1572m², Zeta, Podgorica

320,000 €

Zeta

1572
Prodaja, plac, 1572m², Zeta, Podgorica
Verifikovan Zemljište in Zeta

Prodaja, plac, 6000m², Zeta, Podgorica

315,000 €

Zeta

6000
Prodaja, plac, 6000m², Zeta, Podgorica
Zemljište in Zeta

Prodaja, plac, 2023m², Zeta, Podgorica

65,000 €

Zeta

2023
Prodaja, plac, 2023m², Zeta, Podgorica
Kuća in Zeta

Prodaja, kuća, 180m², Zeta, Podgorica

270,000 €

Zeta

8 soba 2 kupatila 180
Prodaja, kuća, 180m², Zeta, Podgorica
Kuća in Zeta

Prodaja, kuća, 77m², Zeta, Podgorica

150,000 €

Zeta

2 sobe 1 kupatilo 77
Prodaja, kuća, 77m², Zeta, Podgorica
Zemljište in Zeta