65,000 €
  • Prodaja, plac, 433m², Donji Kokoti, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 433m², Donji Kokoti, Podgorica - image 2
  • Prodaja, plac, 433m², Donji Kokoti, Podgorica - image 3
65,000 € (150 €/m²)
433 m²

Prodaja, plac, 433m², Donji Kokoti, Podgorica

Donji Kokoti, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Urbanizovano zemljiste, povrsine 433 m2 u naselju Donji Kokoti, Podgorica. Zemljiste je pravougaonog oblika, okvirnih dimenzija 15 m * 29 m. U pitanju je veca parcela, povrsine 2200 m2 koja je isparcelisana u pet placeva. Svi placevi su prodati, osim ovoga koji je i najveci i uz lokalni put.

Kompletna infrastruktura je dostupna: struja i voda su na placu. Maksimalna spratnost stambene zgrade je P+1+Pk (ili tri etaže bez obzira na nomenklaturu). Najveći dozvoljeni indeks izgrađenosti na ukupnoj parceli 0.8; najveći dozvoljeni indeks zauzetosti parcele 0,3.

Lokacija placa je udaljena 2 km od auto kuce Alliance, idealna je za porodično stanovanje, izgradnju vile sa bazenom ili kuce, ali i za investiciju.

Vlasnistvo 1/1.

Kontakt: 067 444 900

Detalji o nekretnini

ID oglasa
523647
Objavljeno
15.02.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

433m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 150.12 €

Učešće 13,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
315 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
52,000 €
Učešće
13,000 €
Ukupna kamata
23,626 €
Ukupno plaćanje
75,626 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

433m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Concept RealEstate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Donji Kokoti

Prodaja, plac, 851m², Donji Kokoti, Podgorica

42,000 €

Donji Kokoti

851
Prodaja, plac, 851m², Donji Kokoti, Podgorica
Premium Kuća in Donji Kokoti

Prodaja, kuća, 259m², Donji Kokoti, Podgorica

590,000 €

Donji Kokoti

3 sobe 3 kupatila 259
Prodaja, kuća, 259m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Prodaja, plac, 850m², Donji Kokoti, Podgorica

52,000 €

Donji Kokoti

850
Prodaja, plac, 850m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Prodaja, plac, 3700m², Donji Kokoti, Podgorica

185,000 €