100,000 €
  • Prodaja, plac, 4800m², Ozrinići, Nikšić - image 1
  • Prodaja, plac, 4800m², Ozrinići, Nikšić - image 2
  • Prodaja, plac, 4800m², Ozrinići, Nikšić - image 3
100,000 € (21 €/m²)
4800 m²

Prodaja, plac, 4800m², Ozrinići, Nikšić

Ozrinići, Nikšić Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se plac u mjestu Gvozdenice, KO Ozrinići, u Nikšiću. Površina placa iznosi 4 800m2. Plac je od centra grada udaljen 4km, a od OŠ “Milija Nikčević“ 1km. Zemljište ima pristup putu, a struja i voda su pored placa. Pogodan je za porodični život, bavljenje poljoprivredom i sličnim djelatnostima. Osim za stanovanje, mogu se graditi objekti drugih namjena(trgovina, ugostiteljstvo, smještaj turista, komunalno- servisni objekti, privredni objekti, itd). U blizini su i teniski tereni. Postoji mogućnost parcelizacije, kao i dogovor oko cijene. Postoji mogućnost i kompezacije za stan u Podgorici.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558192
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

4800m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 20.83 €

Učešće 20,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
485 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
80,000 €
Učešće
20,000 €
Ukupna kamata
36,348 €
Ukupno plaćanje
116,348 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

4800m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Vellium Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ozrinići

Prodaja, kuća, 134m², Ozrinići, Nikšić

95,000 €

Ozrinići

4 sobe 1 kupatilo 134
Prodaja, kuća, 134m², Ozrinići, Nikšić
Zemljište in Ozrinići

Prodaja, plac, 5257m², Ozrinići, Nikšić

42,056 €

Ozrinići

5257
Prodaja, plac, 5257m², Ozrinići, Nikšić
Premium Zemljište in Grahovo

Prodaja, plac, 12000m², Grahovo, Nikšić

Na Upit

Grahovo

12000
Prodaja, plac, 12000m², Grahovo, Nikšić
Premium Zemljište in Kličevo

Prodaja, plac, 500m², Kličevo, Nikšić

35,000 €

Kličevo

500
Prodaja, plac, 500m², Kličevo, Nikšić