120,000 €
  • Prodaja, plac, 487m², Krimovica, Kotor - image 1
  • Prodaja, plac, 487m², Krimovica, Kotor - image 2
  • Prodaja, plac, 487m², Krimovica, Kotor - image 3
120,000 € (246 €/m²)
487 m²

Prodaja, plac, 487m², Krimovica, Kotor

Krimovica, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Plot size: 487 m2. UT conditions have been obtained, the construction of a house with an area of 389 m2 is allowed.
Sea view

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545225
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

487m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 246.41 €

Učešće 24,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
582 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,000 €
Učešće
24,000 €
Ukupna kamata
43,618 €
Ukupno plaćanje
139,618 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

487m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Krimovica

Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor

480,000 €

Krimovica

4 sobe 4 kupatila 160
Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor
Premium Zemljište in Krimovica

Prodaja, plac, 1150m², Krimovica, Kotor

235,000 €

Krimovica

1150
Prodaja, plac, 1150m², Krimovica, Kotor
Premium Kuća in Krimovica

Prodaja, kuća, 380m², Krimovica, Kotor

1,350.000 €

Krimovica

5 soba 6 kupatila 380
Prodaja, kuća, 380m², Krimovica, Kotor
Premium Kuća in Krimovica

Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor

385,000 €

Krimovica

3 sobe 2 kupatila 160
Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor