128,000 €
128,000 € (160 €/m²)
800 m²

Prodaja, plac, 800m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Opis nekretnine

An urbanized plot with views on sea, Mamula and Zanjice, covering an area of approximately 800m2, with a building coefficient of 0.9, is available for sale. It is located 850m aerial distance from Mirišta, with access provided by an asphalt road passing by the plot at a distance of 1.2km.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444270
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

800m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 160.00 €

Učešće 25,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
621 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
102,400 €
Učešće
25,600 €
Ukupna kamata
46,526 €
Ukupno plaćanje
148,926 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

800m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Kuća in Đenovići

Prodaja, kuća, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 soba 3 kupatila 350
Prodaja, kuća, 350m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Kuća in Herceg Novi

Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €

Herceg Novi

3 sobe 3 kupatila 189
Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora
Premium Kuća in Rose

Prodaja, kuća, 120m², Rose, Herceg Novi

1,300.000 €

Rose

4 sobe 1 kupatilo 120
Prodaja, kuća, 120m², Rose, Herceg Novi
Premium Poslovni prostor in Igalo

Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi