42,000 €
  • Prodaja, plac, 1280m², Grlić, Danilovgrad - image 1
  • Prodaja, plac, 1280m², Grlić, Danilovgrad - image 2
  • Prodaja, plac, 1280m², Grlić, Danilovgrad - image 3
  • Prodaja, plac, 1280m², Grlić, Danilovgrad - image 4
  • Prodaja, plac, 1280m², Grlić, Danilovgrad - image 5
42,000 € (33 €/m²)
1280 m²

Prodaja, plac, 1280m², Grlić, Danilovgrad

Grlić, Danilovgrad Crna Gora

Opis nekretnine

PRODAJA – Građevinski plac (1.280m2), Danilovgrad, Grlić.

📍 Lokacija: Danilovgrad – Grlić
📐 Površina i tip: Dva građevinska placa – ukupno 1.280m2
– Plac 1: 620m2
– Plac 2: 660m2
✨ Mogućnost kupovine oba zajedno

🏠 Opis:
– Idealno za porodičnu kuću, višeporodični objekat ili investicionu gradnju
– Mirna lokacija, odlična za život i projekte
– Plac pravilnog oblika, pogodan za različite tipove gradnje

📐 Urbanistički uslovi:
– Minimalna novoformirana parcela:
– Porodično stanovanje: 300m2
– Više porodično stanovanje: 600m2
– Indeks zauzetosti: 0.3 – 0.5
– Indeks izgrađenosti: 1.0 – 1.4
– Maksimalna spratnost: P + 3

Dodatno:
– Odlična investicija
– Mogućnost zajedničke gradnje
– Pogodno za projekte dvojnih kuća i manje stambene objekte

📍 Lokacija i okruženje:
U okruženju:
– Stambene zone
– Prirodno, mirno okruženje
– Brza povezanost sa putem Podgorica – Danilovgrad.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
496242
Objavljeno
11.05.2026
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1280m²

Vrsta zemljišta

Gradjevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 32.81 €

Učešće 8,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
204 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
33,600 €
Učešće
8,400 €
Ukupna kamata
15,266 €
Ukupno plaćanje
48,866 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1280m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MATnekretnine Montenegro

Slične nekretnine

Zemljište in Grlić

Prodaja, plac, 620m², Grlić, Danilovgrad

20,500 €

Grlić

620
Prodaja, plac, 620m², Grlić, Danilovgrad
Zemljište in Grlić

Prodaja, plac, 660m², Grlić, Danilovgrad

21,500 €

Grlić

660
Prodaja, plac, 660m², Grlić, Danilovgrad
Kuća in Grlić

Prodaja, kuća, 200m², Grlić, Danilovgrad

120,000 €

Grlić

5 soba 2 kupatila 200
Prodaja, kuća, 200m², Grlić, Danilovgrad
Kuća in Grlić

Prodaja, kuća, 115m², Grlić, Danilovgrad

260,000 €

Grlić

2 sobe 2 kupatila 115
Prodaja, kuća, 115m², Grlić, Danilovgrad
Zemljište in Grlić

Prodaja, plac, 900m², Grlić, Danilovgrad