390,000 €
  • Prodaja, plac, 450m², Dobra Voda, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 450m², Dobra Voda, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 450m², Dobra Voda, Budva - image 3
  • Prodaja, plac, 450m², Dobra Voda, Budva - image 4
  • Prodaja, plac, 450m², Dobra Voda, Budva - image 5
390,000 € (867 €/m²)
450 m²

Prodaja, plac, 450m², Dobra Voda, Budva

Dobra Voda, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

For sale an urbanized land plot in Dobra Voda, 1st line, 450 m2. Beautiful view of the sea.
It is possible to build a villa.
Technical conditions:
- number of floors P+1
- maximum employment index - 0.3
- maximum building index - 0.6

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545393
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

450m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 866.67 €

Učešće 78,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,891 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
312,000 €
Učešće
78,000 €
Ukupna kamata
141,758 €
Ukupno plaćanje
453,758 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

450m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Dobra Voda

Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva

50,400 €

Dobra Voda

315
Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva
Premium Stan in Dobra Voda

Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva

657,000 €

Dobra Voda

3 sobe 4 kupatila 227
Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva
Premium Stan in Dobra Voda

Prodaja, stan, 454m², Dobra Voda, Budva

1,315.000 €

Dobra Voda

5 soba 8 kupatila 454
Prodaja, stan, 454m², Dobra Voda, Budva
Premium Zemljište in Dobra Voda

Prodaja, plac, 1075m², Dobra Voda, Budva

138,000 €

Dobra Voda

1075