35,000 €
  • Prodaja, plac, 5220m², Grocka, Beograd - image 1
  • Prodaja, plac, 5220m², Grocka, Beograd - image 2
  • Prodaja, plac, 5220m², Grocka, Beograd - image 3
  • Prodaja, plac, 5220m², Grocka, Beograd - image 4
35,000 € (7 €/m²)
5220 m²

Prodaja, plac, 5220m², Grocka, Beograd

Grocka, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Zaklopača -Staro selo-– 52,2 ara, uknjiženo 1/1 – Idealno za voćnjak

U ponudi poljoprivredno zemljište vrhunskog kvaliteta, na odličnoj mikrolokaciji u delu naselja Staro selo. Ukupna površina je 5.223 m², a čine je dve fizički povezane parcele (2053/4 i 2053/2).
Glavne karakteristike:
Pravilan oblik i teren: Plac je pravougaonog oblika sa blagim nagibom, što omogućava idealnu drenažu i lak rad mehanizacije.
Osunčanost: Odlična izloženost suncu tokom celog dana – savršeno za sve vrste voćnih zasada.
Stanje zemljišta: Nekadašnji zasad je iskrčen zbog starosti; zemlja je odmorna, očišćena i spremna za novu sadnju bez dodatnih troškova pripreme terena.
Pristup: Plac se nalazi na samo 400 metara od glavnog puta. Do samog imanja vodi 100 metara solidnog zemljanog puta od asfalta.
Okruženje: Miran kraj, okružen isključivo održavanim voćnjacima.

Vlasništvo 1/1, uknjiženo, bez ikakvih tereta i zabeležbi.

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Žikica 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
542959
Objavljeno
08.04.2026
Ažuriran
28.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

5220m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 6.70 €

Učešće 7,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
170 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
28,000 €
Učešće
7,000 €
Ukupna kamata
12,722 €
Ukupno plaćanje
40,722 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Gligoric Nekretnine

Registarski broj

1525

Lokacija

Beograd

Grocka

Kvadratura

5220m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Gligoric Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

2 sobe 2 kupatila 86
Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat