60,000 €
  • Prodaja, plac, 2106m², Banoštor, Beočin - image 1
  • Prodaja, plac, 2106m², Banoštor, Beočin - image 2
  • Prodaja, plac, 2106m², Banoštor, Beočin - image 3
  • Prodaja, plac, 2106m², Banoštor, Beočin - image 4
  • Prodaja, plac, 2106m², Banoštor, Beočin - image 5
  • Prodaja, plac, 2106m², Banoštor, Beočin - image 6
60,000 € (28 €/m²)
2106 m²

Prodaja, plac, 2106m², Banoštor, Beočin

Banoštor, Beočin Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju gradjevinski plac u Banoštoru. 400m od glavnog puta. Plac je ravan, uredjen, nalazi se na vrhu uzvišenja. Dozvoljena je gradnja svih tipova objekata, gradsko gradjevinsko zemljište. Plac ima priključenu vodu i postavljenu instalaciju za struju. Nalazi se na mirnom mestu odakle se pruža pogled na Dunav i Bačku stranu.

Plac je moguće parcelisati.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
547604
Objavljeno
17.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2106m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 28.49 €

Učešće 12,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
291 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
48,000 €
Učešće
12,000 €
Ukupna kamata
21,809 €
Ukupno plaćanje
69,809 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

RR

Rade Rade

MihaLaz

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

2 sobe 2 kupatila 86
Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat

Na Upit

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 620
Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro