145,000 €
  • Prodaja, kuća, 77m², Zlatica, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 77m², Zlatica, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 77m², Zlatica, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 77m², Zlatica, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 77m², Zlatica, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 77m², Zlatica, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 77m², Zlatica, Podgorica - image 7
  • Prodaja, kuća, 77m², Zlatica, Podgorica - image 8
145,000 € (1,883 €/m²)
77 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 77m², Zlatica, Podgorica

Zlatica, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se trosobna kuca u Podgorici, Zlatica . Kuca ima 77 m² I terasu od 60 m² I nalazi se na placu od 350 m². Cijena 145 000 e.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
501878
Objavljeno
11.12.2025
Ažuriran
25.02.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

77m²

Sobe

3

Kupatila

1

Agencija

Tvoj_Agent

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1883.12 €

Učešće 29,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
703 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,000 €
Učešće
29,000 €
Ukupna kamata
52,705 €
Ukupno plaćanje
168,705 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Podgorica

Zlatica
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 4.32% viša od prosječne cijene na lokaciji Zlatica

Prosječna cijena: 1805.19 €/m²

Ova nekretnina je 0% veća od prosječne veličine na lokaciji Zlatica

Prosječna veličina: 77 m²

Kvadratura

77m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Tvoj_Agent

Slične nekretnine

Premium Kuća in Zlatica

Prodaja, kuća, 92m², Zlatica, Podgorica

89,000 €

Zlatica

3 sobe 2 kupatila 92
Prodaja, kuća, 92m², Zlatica, Podgorica
Verifikovan Zemljište in Zlatica

Prodaja, plac, 289m², Zlatica, Podgorica

47,000 €

Zlatica

289
Prodaja, plac, 289m², Zlatica, Podgorica
Stan in Zlatica

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Zlatica, Podgorica