390,000 €
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad - image 10
390,000 € (1,408 €/m²)
277 m²
7 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 277m², Bački Petrovac, Novi Sad

Bački Petrovac, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Pametan izbor za stanovanje ili nastavak višegodišnjeg apartmanskog poslovanja uz stalne klijente.
U ponudi su dve ekskluzivne kuće sa bazenom u Bačkom Petrovcu na samo 25km od Novog Sada, na jednom placu od 761m2.
Kuće se prodaju potpuno nameštene što omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja.
Ove kuće su idealne za porodično stanovanje ili poslovanje tipa apartmana, jer se u blizini 1 km nalazi Aquapark Petroland.
Prva kuća površine 194m2 sadrži ulaz, veliki dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, tri spavaće sobe, dva kupatila, vešeraj, garažu, pomoćnu kuhinju, ostavu, nadkrivenu terasu koja nudi prostor za opuštanje pored bazena, dvorišnog zelenila i noćnog osvetljenja.
Kuća ima podno grejanje na gas i struju, klimatizaciju, gradsku kanalizaciju, Tv kabal, internet priključak i telefonski priključak.
Druga kuća površine 83m2 sadrži ulaz, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, pomoćnu veliku prostoriju za mogućnost korišćenja u svrhe teretane ili drugih aktivnosti i terasu do samog bazena.
Kuća ima podno grejanje na struju, klimatizaciju, gradsku kanalizaciju, sat tv i internet.
Dvorište je okruženo sa puno zelenila, noćnim ambijentnim osvetljenjem, zalivnim sistemom za travu sa vodom iz bunara i sa hidroforom.
Bazen je veličine 7x4, armiranobetonski sa tehničkom prostorijom.
Kuće su legalizovane, dokumentacija uredna, uknjiženo vlasništvo 1/1.