167,000 €
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora - image 10
167,000 € (1,168 €/m²)
143 m²

Prodaja, kuća, 143m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Opis nekretnine

Pronađite svoje privatno utočište u brdima Ratiševine, na samo nekoliko minuta od Jadranske obale i živopisnog Herceg Novog. Ova dvospratna kuća površine 143m² smještena je na mirnoj parceli od 396m², a iza nje teče planinski potok – prava rijetkost koja nudi mir i prirodni šarm.

Kuća se sastoji od dnevne sobe, dvije spavaće sobe i dva kupatila na dva nivoa, plus prizemlje sa dodatnom sobom i kupatilom – idealno za goste ili izdavanje. Na placu se nalazi bazen dimenzija 6x6m i prostor za roštilj, savršen za uživanje u suncu Crne Gore.

Dokumentacija je uredna, a sve potrebne punomoći su potpisane u Crnoj Gori. Cijena: 167.000€.
Plaćanje moguće i u Moskvi.

Ne propustite priliku da investirate u luksuznu nekretninu u Crnoj Gori – odlična za stanovanje, odmor ili iznajmljivanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477481
Objavljeno
07.10.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

143m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1167.83 €

Učešće 33,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
810 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
133,600 €
Učešće
33,400 €
Ukupna kamata
60,702 €
Ukupno plaćanje
194,302 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Herceg Novi

Herceg Novi
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 57.03% niža od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 2717.64 €/m²

Ova nekretnina je 30.02% manja od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 204 m²

Kvadratura

143m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Kuća in Herceg Novi

Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €

Herceg Novi

3 sobe 3 kupatila 189
Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora
Premium Poslovni prostor in Igalo

Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi