295,000 €
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 16
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 17
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 18
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 19
  • Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi - image 20
295,000 € (1,821 €/m²)
162 m²
4 Soba

Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Kuća u Bijeloj – s panoramskim pogledom na more. Veliko, prekrasno dvorište, dio kojeg je popločan, a dio vrt. Kameni roštilj.

Površina kuće je 162 m2 (prizemlje – 65 m2 plus terasa, sprat – 97 m2).

Povrsina placa – 315 m2.

Kuća se sastoji od 2 stana. Svaki zauzima jedan sprat i sastoji se od: dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, svaka s kupaonicom. Terase s pogledom na more.

Kuća ima podno grijanje. Panoramski prozori.

Postoji garaža. I skladište/radionica.

Ova nekretnina u Bijeloj ima čistu dokumentaciju.

Pogodna lokacija. 700 metara do plaže. Trgovine, klinika, škola itd. nala

Detalji o nekretnini

ID oglasa
399868
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

162m²

Sobe

4

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1820.99 €

Učešće 59,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,430 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
236,000 €
Učešće
59,000 €
Ukupna kamata
107,227 €
Ukupno plaćanje
343,227 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Herceg Novi

Bijela
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 33.49% niža od prosječne cijene na lokaciji Bijela

Prosječna cijena: 2737.89 €/m²

Ova nekretnina je 29.97% manja od prosječne veličine na lokaciji Bijela

Prosječna veličina: 231 m²

Kvadratura

162m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AM

Adria Moment

Slične nekretnine

Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi

Na Upit

Bijela

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi

220,800 €