230,000 €
  • Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora - image 9
230,000 € (1,438 €/m²)
160 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 160m², Danilovgrad, Crna Gora

Danilovgrad, Crna Gora

Opis nekretnine

Kuća ima 160 i izgradjena je na parceli od 1500m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, kupatilo, dok se na drugom spratu nalazd 3 sobe i jos jedno kupatilo. Nalazi se u mirnom dijelu Danilovgrada.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
448403
Objavljeno
17.07.2025
Ažuriran
05.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

160m²

Sobe

4

Kupatila

2

Broj terasa

3

Broj etaža

2

Površina placa

1500

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1437.50 €

Učešće 46,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,115 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
184,000 €
Učešće
46,000 €
Ukupna kamata
83,601 €
Ukupno plaćanje
267,601 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Danilovgrad

Danilovgrad
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 23.92% viša od prosječne cijene na lokaciji Danilovgrad

Prosječna cijena: 1160.06 €/m²

Ova nekretnina je 7.77% manja od prosječne veličine na lokaciji Danilovgrad

Prosječna veličina: 173 m²

1,295 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
303

Kvadratura

160m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

P&G Real Estate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Zemljište in Danilovgrad

Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora

40,000 €

Danilovgrad

1100
Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora
Premium Kuća in Ćurilac