750,000 €
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 24
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 25
750,000 € (3,750 €/m²)
200 m²
5 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju etažna kuća apartmanskog tipa u Budvi.Zauzima površinu od 316m2 sa terasama i dvorištem od 110m2.Prizemlje je rasporedjeno na jednosoban stan sa tri spavaće sobe.Na spratu se nalazi 5 spavaćih soba i isto toliko u potkrovlju.Ukupno 13 spavaćih soba sa kupatilima i vešeraj.U dvorištu zgrade je parking.Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Autobuske stanice, Doma zdravlja i škole.Veliki rentabilni potencijal. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
178858
Objavljeno
07.10.2023
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

200m²

Sobe

5

Kupatila

3

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3750.00 €

Učešće 150,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,636 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
600,000 €
Učešće
150,000 €
Ukupna kamata
272,612 €
Ukupno plaćanje
872,612 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 44.95% viša od prosječne cijene na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 2587.13 €/m²

Ova nekretnina je 43.65% manja od prosječne veličine na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 355 m²

3,040 €
Prosječna godišnja cijena
-1%
Trend cijena (godišnje)
951

Kvadratura

200m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva