230,000 €
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 1
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 2
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 3
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 4
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 5
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 6
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 7
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 8
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 9
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 10
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 11
  • Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar - image 12
230,000 € (1,292 €/m²)
178 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 178m², Šušanj, Bar

Šušanj, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Duplex house of 178 m2 with sea view, located on a landscaped plot of 237 m2 with fruit and ornamental trees, automatic irrigation system and private parking, just 550 m from the sea.
Basement: laundry room, storage room.
Ground floor: living room, separate kitchen with dining area and covered terrace, bedroom, bathroom, hallway.
Second floor (with separate external entrance): living room, separate kitchen, bedroom, bathroom, hallway, spacious balcony of about 18 m2 with panoramic sea and city views.
The house is equipped with air conditioning, the second floor has recently been renovated in a modern style. The well-maintained green courtyard creates a pleasant atmosphere for relaxation and family living.
Nearby there are shops, schools, cafes and all necessary infrastructure. A great option for permanent residence, as well as for relaxing by the sea.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559241
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

178m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1292.13 €

Učešće 46,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,115 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
184,000 €
Učešće
46,000 €
Ukupna kamata
83,601 €
Ukupno plaćanje
267,601 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Šušanj

Šušanj
Bar

Cijena ove nekretnine je 32.27% niža od prosječne cijene na lokaciji Šušanj

Prosječna cijena: 1907.86 €/m²

Ova nekretnina je 81.95% veća od prosječne veličine na lokaciji Šušanj

Prosječna veličina: 98 m²

1,458 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
9

Kvadratura

178m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Šušanj

Prodaja, kuća, 74m², Šušanj, Bar

85,000 €

Šušanj

3 sobe 1 kupatilo 74
Prodaja, kuća, 74m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Šušanj, Bar

200,000 €

Šušanj

2 sobe 2 kupatila 69