198,000 €
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora - image 12
198,000 € (1,100 €/m²)
180 m²
5 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 180m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se kuća od 180 m2 na Utjehi koja se nalazi na 221 m2 placa. Kuća je apartmanskog tipa.
Sastoji se od:
U prizemljudvosoban stan sa velikom terasom.
Na I-vom spratu je takođe dvosoban stan.
U potkrovlju jednosoban stan.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551418
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

180m²

Sobe

5

Kupatila

3

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1100.00 €

Učešće 39,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
960 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
158,400 €
Učešće
39,600 €
Ukupna kamata
71,969 €
Ukupno plaćanje
230,369 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 18.29% niža od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1346.21 €/m²

Ova nekretnina je 24.48% manja od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 238 m²

1,466 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

180m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar