100,000 €
  • Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar - image 1
  • Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar - image 2
  • Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar - image 3
  • Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar - image 4
  • Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar - image 5
  • Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar - image 6
  • Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar - image 7
  • Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar - image 8
  • Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar - image 9
100,000 € (1,075 €/m²)
93 m²
5 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 93m², Sutomore, Bar

Sutomore, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

One-storey house with an area of 93m2 on a plot of 423m2 in an excellent location. The house has 5 bedrooms and 1 bathroom, water and sewerage are urban, with two access roads, including asphalt. The house is subject to demolition. A large plot of land with a garden. The highway is 500m away, and the city beach is 1km away. According to the documents, it is possible to add an attic of 80m2, the house is legalized and without encumbrances.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544815
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
18.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

93m²

Sobe

5

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1075.27 €

Učešće 20,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
485 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
80,000 €
Učešće
20,000 €
Ukupna kamata
36,348 €
Ukupno plaćanje
116,348 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Sutomore

Sutomore
Bar

Cijena ove nekretnine je 2.91% niža od prosječne cijene na lokaciji Sutomore

Prosječna cijena: 1107.47 €/m²

Ova nekretnina je 50.93% manja od prosječne veličine na lokaciji Sutomore

Prosječna veličina: 190 m²

1,239 €
Prosječna godišnja cijena
+5%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

93m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Sutomore

Prodaja, trosoban stan, 76m², Sutomore, Bar

120,000 €

Sutomore

3 sobe 1 kupatilo 76
Prodaja, trosoban stan, 76m², Sutomore, Bar
Premium Kuća in Sutomore

Prodaja, kuća, 156m², Sutomore, Bar