Estitor

Prodaja Garsonjera Kotor

Pronađeno je 45 oglasa za upit Prodaja Garsonjera Kotor

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 00:53

Prodaja, garsonjera, 24m², Kavač, Kotor
1/13
PREMIUM
Novogradnja

139,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, garsonjera, 24m², Kavač, Kotor

Stan24Garsonjera1 kupatilo

Ovaj prelijepo uređen studio nalazi se u mirnom dijelu kompleksa Royal Blue Residences u Tivtu i pruža očaravajući pogled na Jadransko more i okolne planine. Stan je dizajniran s posebnom pažnjom na...

Prodaja, garsonjera, 27m², Kavač, Kotor
1/6
PREMIUM

100,000 €

PREMIUM
prije 13 dana

Prodaja, garsonjera, 27m², Kavač, Kotor

Stan27Garsonjera0 kupatila

Ovaj moderni studio apartman prodaje se u prestižnom kompleksu Royal Blue Resort & Residence - idealnoj opciji za investiciju i lični odmor na moru. Nekretnina se nalazi u prizemlju (podrum) nove...

Prodaja, garsonjera, 31m², Kavač, Kotor
1/10
Novogradnja

75,750 €

prije 8 dana

Prodaja, garsonjera, 31m², Kavač, Kotor

Stan31Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju: Početak prodaje — stanovi u niskospratnom stambenom kompleksu sa razvijenom infrastrukturom 📍 Kavač, Kotor (strana Tivta) Odlična investiciona prilika i savršen izbor za udoban život....

Prodaja Garsonjera · Kotor · 28m² · 2.671 €/m²
Cijena nekretnine75.000
40.000500.000
Učešće 20%: 15.000
Kredit: 60.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
333 €/mj.
za kredit od 60.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, garsonjera, 30m², Radanovići, Kotor
1/6
Novogradnja

85,400 €

prije 10 dana

Prodaja, garsonjera, 30m², Radanovići, Kotor

Stan30Garsonjera1 kupatilo

Studio apartment for sale — Radanovići, Kotor municipality Studio apartment, 30 m², 2nd floor, under construction. Located in the Radanovići settlement, Kotor municipality. The apartment is part of a...

Andrei S.

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, garsonjera, 27m², Lastva Grbaljska, Kotor
1/6
Novogradnja

69,500 €

prije 13 dana

Prodaja, garsonjera, 27m², Lastva Grbaljska, Kotor

Stan27Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju izuzetna garsonjera u prestižnom kompleksu Aura Vittalis u Lastvi Grbaljskoj, Kotor. Ovo luksuzno naselje sa moderno dizajniranim zgradama savršeno uklopljenim u prirodno okruženje, nudi...

Prodaja, garsonjera, 38m², Prčanj, Kotor
1/11

135,000 €

prije 15 dana

Prodaja, garsonjera, 38m², Prčanj, Kotor

Stan38Garsonjera1 kupatilo

Studio apartman 38,6m2 u novom stambenom kompleksu u Prčnju, KotorNa prodaju stanovi u novom projektu u mediteranskom stilu u Prčanju, Kotor. Ovaj ekskluzivni kompleks se sastoji od dve zgrade, A i...

Prodaja, garsonjera, 63m², Lastva Grbaljska, Kotor
1/24

120,000 €

prije 21 dan

Prodaja, garsonjera, 63m², Lastva Grbaljska, Kotor

Stan63Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju je jednosoban stan površine 63m² u novom stambenom kompleksu u Lastvi Grbaljskoj, opština Kotor. Kompleks se nalazi u mirnom i atraktivnom delu, na samo nekoliko minuta vožnje od Budve i...

Prodaja, garsonjera, 29m², Lastva Grbaljska, Kotor
1/8

82,650 €

prije 21 dan

Prodaja, garsonjera, 29m², Lastva Grbaljska, Kotor

Stan29Garsonjera1 kupatilo

U ponudi je studio apartman površine 29.51 m² u objektu C, smešten u okviru jedinstvenog VIP naselja u Lastvi Grbaljskoj – modernog stambeno-turističkog kompleksa koji objedinjuje luksuz, prirodu i...

Prodaja, garsonjera, 26m², Lastva Grbaljska, Kotor
1/7
Verifikovano

70,383 €

prije 28 dana

Prodaja, garsonjera, 26m², Lastva Grbaljska, Kotor

Stan26Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju garsonjera u luksuznom naselju Aura Vittalis, Lastva Grbaljska Predstavljamo Vam idealnu priliku za investiciju ili život – garsonjeru površine 26.0 m², smještenu u prizemlju prestižnog...

Prodaja, garsonjera, 26m², Škaljari, Kotor
1/19
Novogradnja

91,035 €

prije 30 dana

Prodaja, garsonjera, 26m², Škaljari, Kotor

Stan26Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju: Novi stanovi u blizini Kotora 📍 Lokacija: Škaljari, Kotor Predstavljamo novi stambeni projekat koji savršeno kombinuje visok kvalitet gradnje, savremeni dizajn i vrhunski komfor — uz...

Prodaja, garsonjera, 29m², Radanovići, Kotor
1/22
Novogradnja

82,600 €

prije 35 dana

Prodaja, garsonjera, 29m², Radanovići, Kotor

Stan29Garsonjera0 kupatila

Palm City je novi stambeni projekat smješten u mirnom i zelenom dijelu Radanovića, na samo nekoliko minuta od Tivta, Kotora i Budve. Kompleks kombinuje modernu arhitekturu, sofisticiranu...

Prodaja, garsonjera, 27m², Kotor, Crna Gora
1/4

73,500 €

prije 40 dana

Prodaja, garsonjera, 27m², Kotor, Crna Gora

Stan27Garsonjera0 kupatila

IDD 3684 A studio apartment of 27.36 m² is for sale in a modern residential complex located in Lastva Grbaljska. The development consists of two contemporary buildings, harmoniously integrated into a...

Prodaja, garsonjera, 27m², Lastva Grbaljska, Kotor
1/7

70,500 €

prije 40 dana

Prodaja, garsonjera, 27m², Lastva Grbaljska, Kotor

Stan27Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju garsonjera površine 27.36m² u luksuznom stambenom kompleksu Aura Vittalis, koji se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju u Lastvi Grbaljskoj, na samo 8 km od mora i Budve. Kompleks se...

Prodaja, garsonjera, 27m², Lastva Grbaljska, Kotor
1/4

70,500 €

prije 41 dan

Prodaja, garsonjera, 27m², Lastva Grbaljska, Kotor

Stan27Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju garsonjera u naselju Aura Vittalis! Naselje se sastoji od dve moderno dizajnirane zgrade, savršeno uklopljene u prirodno okruženje. Višestruki sportski tereni, privatnost, mir i brz...

Prodaja, garsonjera, 27m², Dobrota, Kotor
1/8

Na Upit

prije 43 dana

Prodaja, garsonjera, 27m², Dobrota, Kotor

Stan27Garsonjera1 kupatilo

Moderan i luksuzan stambeni objekat koji će imati prostranu i komfornu garažu,bazen,kao i lift koji vodi direktno iz garaže. Ulazni hol/lobi je projektovan u hotelskom stilu kako bi stanarima pružio...

Prodaja, garsonjera, 23m², Kavač, Kotor
1/10
Novogradnja

80,000 €

prije 47 dana

Prodaja, garsonjera, 23m², Kavač, Kotor

Stan23Garsonjera1 kupatilo

Smješten u Kavaču, jednom od najmirnijih i najbrže rastućih područja Boke Kotorske, ovaj studio apartman s pogledom na more nudi se na prodaju unutar prestižnog kompleksa Casa Montenegro. Savršeno za...

Seda

Agencija

Pozovi
Prodaja, garsonjera, 30m², Radanovići, Kotor
1/4
Novogradnja

85,400 €

prije 50 dana

Prodaja, garsonjera, 30m², Radanovići, Kotor

Stan30Garsonjera1 kupatilo

Studio apartment of 30.50m2 total is located on the first floor of a building A in new quality residential complex on a convenient location close to Tivat, Kotor and Budva. Building A is planned to...

Prodaja, garsonjera, 29m², Orahovac, Kotor
1/6
Novogradnja

170,000 €

prije 54 dana

Prodaja, garsonjera, 29m², Orahovac, Kotor

Stan29Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju: Luksuzni stanovi u novom stambenom kompleksu u Orahovcu 📍 Lokacija: Orahovac, Kotor Premium stambeni kompleks smješten u jednom od najautentičnijih i najljepših naselja Bokokotorskog...

Prodaja, garsonjera, 27m², Škaljari, Kotor
1/7
Novogradnja

97,545 €

prije 67 dana

Prodaja, garsonjera, 27m², Škaljari, Kotor

Stan27Garsonjera1 kupatilo

📞Kontakt tel ( Telegram , Whatsapp) - 063 222 105 Raspoložive jedinice; BLOK A, Prizemlje: A01 1.5soban, Dvostrani pogled 61m2 185.430€ A02 1.soban, Pogled na more 51m2 164.992 € A03 1.5soban, Pogled...

Prodaja, garsonjera, 30m², Radanovići, Kotor
1/14
Verifikovano

82,600 €

prije 90 dana

Prodaja, garsonjera, 30m², Radanovići, Kotor

Stan30Garsonjera0 kupatila

Kotor, Radanovići - Novi projekat apartmanskog naselja, prodaja Ovaj moderan stambeni projekat sa ukupno 72 stana smještenih u 5 objekata, nalazi se u Radanovićima. Karakteristike Projekat se gradi...

Prikazano 1-20 od 45 rezultata

Kotor – vodič kroz grad i tržište stanova

Kotor nudi veoma atraktivno tržište stanova koje spaja lijepo uređeno naselje starog grada i prekrasne poglede na zaliv. Kupci mogu pronaći raznovrsne stanove — od obnovljenih jedinica pored Katedrale Svetog Tripuna i Muzeja Katedrale do modernih stanova blizu Pomorskog muzeja i Ulice Starog Grada. Cijene obično počinju od oko 3631 €/m², ali se razlikuju prema stanju nekretnine i blizini atrakcija kao što su Muzej mačaka Kotor, Campo Santo, Lapidarium i Gradska biblioteka i čitaonica Kotor. Zbog jake turističke potražnje i ograničene ponude u centru, ulaganje u stanove u ovim lokacijama često je isplativo.

Ključni pokazatelji - Prodaja garsonjera Kotor

Prosječna cijena/m²
2,671 €
Aktivni oglasi
LIVE
46
Ažurirano danas
Novi oglasi
3
Proteklih 7 dana
Trend cijena
PAD
-7.66%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena garsonjera u gradu Kotor?

Prema analizi 46 aktivnih oglasa, prosječna cijena za garsonjeru u gradu Kotor iznosi 2,671 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu garsonjera u gradu Kotor?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Kotor bilježi pad od 7.7% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za garsonjeru provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina garsonjera u gradu Kotor kao investicija?

Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 355 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 5.4%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.