Estitor

Prodaja Nekretnina Krimovica, Kotor

Pronađeno je 63 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Krimovica, Kotor

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 08:54

Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor
1/9
PREMIUM

480,000 €

PREMIUM
prije 10 dana

Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor

Kuća160Četvorosobna4 kupatila

Predstavljamo Vam izuzetnu nekretninu u srcu primorja! Ova luksuzna kuća (Novogradnja) u prelijepoj Krimovici, Kotor, savršen je spoj elegancije i modernog života. Svojom površinom od 160.0 m², nudi...

Prodaja, plac, 1150m², Krimovica, Kotor
1/5
PREMIUM

235,000 €

PREMIUM
prije 34 dana

Prodaja, plac, 1150m², Krimovica, Kotor

Plac1150

Predstavljamo vam izuzetnu investicionu priliku – urbanizovano zemljište površine 1150m² smešteno u mirnom i prirodnom okruženju naselja Krimovica, opština Kotor.Parcela se nalazi na blagoj uzvišici...

Prodaja, plac, 1000m², Krimovica, Kotor
1/9
PREMIUM

189,500 €

PREMIUM
prije 113 dana

Prodaja, plac, 1000m², Krimovica, Kotor

Plac1000

Nekretnine, Crna Gora – KotorNa prodaju urbanizovano zemljište površine 1000m², smešteno u prelepom naselju Krimovica, opština Kotor, sa fantastičnim pogledom na more. Zemljište poseduje...

Prodaja Nekretnina Krimovica, · Kotor · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, kuća, 380m², Krimovica, Kotor
1/25
PREMIUM

1,350.000 €

PREMIUM
prije 155 dana

Prodaja, kuća, 380m², Krimovica, Kotor

Kuća3806 kupatila

Na prodaju je nova ekskluzivna vila modernog dizajna, smeštena u mirnom i zelenom okruženju naselja Krimovica. Vila je projektovana tako da pruža vrhunski komfor tokom cele godine, uz otvoren pogled...

Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor
1/25
PREMIUM

385,000 €

PREMIUM
prije 157 dana

Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor

Kuća160Trosobna2 kupatila

Na prodaju je prelepa kuća smeštena u mirnom i prirodnom okruženju Krimovice,opstina Kotor. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, privatnosti i blizine mora i grada, idealna kako za...

Prodaja, plac, 2000m², Krimovica, Kotor
1/11
PREMIUM

400,000 €

PREMIUM
prije 157 dana

Prodaja, plac, 2000m², Krimovica, Kotor

Plac2000

Extremely attractive urbanized plot of 2,000 m² for sale, located in the prestigious Krimovica neighborhood, Kotor municipality. The plot has a building coefficient of 0.35 and allows construction of...

Prodaja, plac, 1000m², Krimovica, Kotor
1/11
PREMIUM

180,000 €

PREMIUM
prije 157 dana

Prodaja, plac, 1000m², Krimovica, Kotor

Plac1000

Extremely attractive urbanized plot of 1,000 m² for sale, located in the prestigious Krimovica neighborhood, Kotor municipality. The plot has a building coefficient of 0.35 and allows construction of...

Prodaja, kuća, 380m², Krimovica, Kotor
1/25
PREMIUM

578,000 €

PREMIUM
prije 159 dana

Prodaja, kuća, 380m², Krimovica, Kotor

Kuća380Četvorosobna4 kupatila

Na prodaju je ekskluzivna vila modernog dizajna, smeštena u mirnom i zelenom okruženju naselja Krimovica. Vila je projektovana tako da pruža vrhunski komfor tokom cele godine, uz otvoren pogled na...

Prodaja, kuća, 300m², Krimovica, Kotor
1/24
PREMIUM

650,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 300m², Krimovica, Kotor

Kuća300Dvosobna3 kupatila