Estitor

Prodaja Stanova Đuraševići, Tivat

Pronađeno je 39 oglasa za upit Prodaja Stanova Đuraševići, Tivat

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 20:17

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đuraševići, Tivat
1/11
PREMIUM

250,000 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đuraševići, Tivat

ĐuraševićiTivat
Stan74Dvosoban1 kupatilo

Ovaj lijepo uređen dvosoban stan nalazi se na izuzetnoj lokaciji, svega 30 metara od mora, u traženom dijelu Obala Đuraševića u Tivtu. Sa 74 m2 pažljivo osmišljenog prostora, stan nudi udoban i...

Prodaja, trosoban stan, 96m², Đuraševići, Tivat
1/13
PREMIUM
Novogradnja

400,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 96m², Đuraševići, Tivat

ĐuraševićiTivat
Stan96Trosoban2 kupatila

Stunning 3-Bedroom Penthouse with Breathtaking Views of Tivat Bay & Lovćen This spacious, bright, and luxurious 3-bedroom, 2-bathroom penthouse apartment is the perfect blend of modern living and...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Đuraševići, Tivat
1/8
PREMIUM

212,625 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Đuraševići, Tivat

ĐuraševićiTivat
Stan45Jednosoban1 kupatilo

Jednosoban stan 45m2 sa pogledom na more u novom kompleksu – Đuraševići, TivatU srcu bokokotorskog zaliva, u mirnom i atraktivnom naselju Đuraševići, opština Tivat, gradi se novi luksuzni kompleks...

Prodaja Stanova Đuraševići, · Tivat · 414m² · 3.667 €/m²
Cijena nekretnine1.518.000
40.000500.000
Učešće 20%: 303.600
Kredit: 1.214.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
6.750 €/mj.
za kredit od 1.214.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 58m², Đuraševići, Tivat
1/8
PREMIUM

274,100 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Đuraševići, Tivat

ĐuraševićiTivat
Stan58Dvosoban1 kupatilo

Dvosoban stan 58m2 sa pogledom na more u novom kompleksu – Đuraševići, TivatU srcu bokokotorskog zaliva, u mirnom i atraktivnom naselju Đuraševići, opština Tivat, gradi se novi luksuzni kompleks koji...

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Đuraševići, Tivat
1/8
PREMIUM

311,850 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Đuraševići, Tivat

ĐuraševićiTivat
Stan69Dvosoban1 kupatilo

Dvosoban stan 69.30m2 sa pogledom na more u novom kompleksu – Đuraševići, TivatU srcu bokokotorskog zaliva, u mirnom i atraktivnom naselju Đuraševići, opština Tivat, gradi se novi luksuzni kompleks...

Prodaja, stan, 710m², Đuraševići, Tivat
1/27

4,680.000 €

prije 26 dana

Prodaja, stan, 710m², Đuraševići, Tivat

ĐuraševićiTivat
Stan7105 kupatila

An exclusively furnished five-bedroom apartment within the luxury resort Monte Palm, offering panoramic views of the sea and mountains.

Prodaja, stan, 713m², Đuraševići, Tivat
1/26

2,400.000 €

prije 26 dana

Prodaja, stan, 713m², Đuraševići, Tivat

ĐuraševićiTivat
Stan7135 kupatila

Ekskluzivno opremljen petosoban apartman u sklopu luksuznog rizorta Monte Palm, Tivat, sa panoramskim pogledom na more i planine. Apartman je dizajniran po najvišim standardima i sastoji se od...

Prodaja, dvosoban stan, 300m², Đuraševići, Tivat
1/25

1,970.000 €

prije 27 dana

Prodaja, dvosoban stan, 300m², Đuraševići, Tivat