Estitor

Prodaja Stanova Niš - Strana 19

Pronađeno je 517 oglasa za upit Prodaja Stanova Niš - Strana 19

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 16:57

Prodaja, trosoban stan, 79m², Medijana, Niš
1/16

161,900 €

pre 181 dan

Prodaja, trosoban stan, 79m², Medijana, Niš

Stan79Trosoban0 kupatila

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 4. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, 2 spavaće...

Prodaja, trosoban stan, 113m², Pantelej, Niš
1/6
Novogradnja

243,340 €

pre 182 dana

Prodaja, trosoban stan, 113m², Pantelej, Niš

Stan113Trosoban1 kupatilo

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se troiposoban stan površine 113,18m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa...

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Pantelej, Niš
1/2
Novogradnja

124,580 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Pantelej, Niš

Stan69Dvosoban1 kupatilo

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se dvoiposoban stan površine 69,21m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa...

Prodaja Stanova Niš - Strana · Niš · 61m² · 2.031 €/m²
Cena nekretnine124.000
40.000500.000
Učešće 20%: 24.800
Kredit: 99.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
551 €/mj.
za kredit od 99.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 50m², Pantelej, Niš
1/4
Novogradnja

89,840 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Pantelej, Niš

Stan50Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima P+5 sprata. Stan je površine 49,91m2, na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i...

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Pantelej, Niš
1/5
Novogradnja

109,300 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Pantelej, Niš

Stan61Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima P+5 sprata. Stan je površine 60,71m2, na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,...

Prodaja, trosoban stan, 72m², Medijana, Niš
1/13
Novogradnja

173,100 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 72m², Medijana, Niš

Stan72Trosoban0 kupatila

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom,...

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš
1/12
Novogradnja

161,750 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš

Stan64Dvosoban0 kupatila

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje sve prostorije, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim...