Estitor

Četvorosobni stanovi Niš

Pronađeno je 25 oglasa za upit Četvorosobni stanovi Niš

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 15:14

Prodaja, četvorosoban stan, 83m², Medijana, Niš
1/5
Novogradnja

204,000 €

pre 0 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 83m², Medijana, Niš

Stan83Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane...

Prodaja, četvorosoban stan, 79m², Palilula, Niš
1/13

140,000 €

pre 1 dan

Prodaja, četvorosoban stan, 79m², Palilula, Niš

Stan79Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i...

Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Medijana, Niš
1/14
Novogradnja

195,800 €

pre 8 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Medijana, Niš

Stan88Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10...

Četvorosobni stanovi · Niš · 105m² · 1.598 €/m²
Cena nekretnine168.000
40.000500.000
Učešće 20%: 33.600
Kredit: 134.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
747 €/mj.
za kredit od 134.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, četvorosoban stan, 75m², Medijana, Niš
1/11

183,750 €

pre 14 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 75m², Medijana, Niš

Stan75Četvorosoban0 kupatila

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom. Stan je odličnog rasporeda i pruža...

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Medijana, Niš
1/17

226,600 €

pre 14 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Medijana, Niš

Stan110Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se prostran stan u neposrednoj blizini centra grada, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan je odmah useljiv, uz mogućnost adaptacije prema sopstvenim potrebama. Stan se...

Prodaja, četvorosoban stan, 91m², Medijana, Niš
1/12
Novogradnja

200,000 €

pre 14 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 91m², Medijana, Niš

Stan91Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi na 2., 3., 4., 5., 6. i 7. spratu i nudi moderan dizajn i...

Prodaja, četvorosoban stan, 140m², Donja Vrežina, Niš
1/2
Novogradnja

179,000 €

pre 19 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 140m², Donja Vrežina, Niš

Stan140Četvorosoban1 kupatilo

U ponudi je četvorosoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 90m2+50m2 terase, nalazi se na IV spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa...