161,750 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš - image 12
161,750 € (2,527 €/m²)
64 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Medijana, Niš

Medijana, Niš Srbija

Opis nekretnine

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje sve prostorije, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Dnevna soba i jedna spavaća sobe izlaze na terasu. Grejanje u stanu će biti etažno, kotao na struju, ili na inverter klime. Takođe ulazna vrata će biti sigurnosna, spoljašnja stolarija pvc ,,Veka", na podovima gotov parket, a uz svaki stan ide i pripadajuća prostorija. Zgrada poseduje 2 lifta, i 7 spratova. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. MOGUĆNOST KUPOVINE PUTEM STAMBENOG KREDITA I POVRAĆAJ PDV-a. Cena: 161750e. Više informacija na: 06*/****-***

Agencija Leonidas Nekretnine upisana je u Registru posrednika pod brojem 1599

Detalji o nekretnini

ID oglasa
488336
Objavljeno
05.11.2025
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

64m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

5. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2527.34 €

Učešće 32,350 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
784 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
129,400 €
Učešće
32,350 €
Ukupna kamata
58,793 €
Ukupno plaćanje
188,193 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Medijana

Medijana
Niš

Cena ove nekretnine je 17.31% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Medijana

Prosečna cena: 2154.46 €/m²

Ova nekretnina je 15.69% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Medijana

Prosečna veličina: 55 m²

2,154 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
191
Dan na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Leonidas nekretnine

Registarski broj

1599

Lokacija

Niš

Medijana

Kvadratura

64m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Leonidas nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Medijana

Prodaja, trosoban stan, 70m², Medijana, Niš

145,000 €

Medijana

3 sobe 0 70
Prodaja, trosoban stan, 70m², Medijana, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, trosoban stan, 98m², Medijana, Niš