160,000 €
  • Sale, land lot, 1500m², Surčin, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 1500m², Surčin, Beograd - image 2
160,000 € (107 €/m²)
1500 m²

Sale, land lot, 1500m², Surčin, Beograd

Surčin, Beograd Srbija

Property description

U Surčinu, u neposrednoj blizini aerodroma Nikola Tesla, nalazi se ovaj plac od 15 ari. Idealan je za gradnju komforne kuće ili magacinskog prostora. Nalazi na glavnom putu, što omogućava lak pristup kolima. Plac ima priključak za struju i vodu. Građevinsko zemljište. Uknjižen.
Agencijska provizija 2%
i

Real estate details

Ad ID
356908
Published
27.03.2025
Updated
30.01.2026
Property Type

Land lot

Area

1500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 106.67 €

Down payment 32,000 €

Monthly installment
776 €

240 total installments

Loan amount
128,000 €
Down payment
32,000 €
Total interest
58,157 €
Total payment
186,157 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

City Hedonia

Registration number

997

Location

Beograd

Surčin

Area

1500m²

Kuća in Bečmen

Sale, house, 150m², Bečmen, Surčin

117,000 €

Bečmen

0 150
Sale, house, 150m², Bečmen, Surčin
Zemljište in Dobanovci

Sale, land lot, 5700m², Dobanovci, Surčin

475,000 €

Dobanovci

5700
Sale, land lot, 5700m², Dobanovci, Surčin
Verified Kuća in Surčin

Sale, house, 209m², Surčin, Beograd

260,000 €

Surčin

6 rooms 2 bathrooms 209
Sale, house, 209m², Surčin, Beograd
Zemljište in Radiofar

Sale, land lot, 500m², Radiofar, Surčin

83,000 €

Radiofar

500
Sale, land lot, 500m², Radiofar, Surčin