60,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 34m², Surčin, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 34m², Surčin, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 34m², Surčin, Beograd - image 3
60,000 € (1,765 €/m²)
34 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 34m², Surčin, Beograd

Surčin, Beograd Srbija

Property description

ID 1355

Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 06*/****-***.

Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora.

Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena.

Na prodaju dvosoban stan površine 34m2.

Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, hodnika i spavaće sobe.

Vrhunska izolacija i podno grejanje je ono što ovom stanu daje toplotu i u najhladnijim danima.

U cenu stana je uračunato i parking mesto.

Planiran završetak radova je u septembru 2026

Pogodno za keš kupce.

Broj posrednika u registru 1667.

Real estate details

Ad ID
552249
Published
30.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

34m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

Pr

Balconies

1

Year Built

2026

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1764.71 €

Down payment 12,000 €

Monthly installment
291 €

240 total installments

Loan amount
48,000 €
Down payment
12,000 €
Total interest
21,809 €
Total payment
69,809 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Surčin

Surčin
Beograd

This property's price is 16.96% lower than the average price of a two bedroom apartment in Surčin

Average price: 2125.19 €/m²

This property is 29.85% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Surčin

Average size: 48 m²

2,125 €
Average annual price
+1%
Price trend (annually)
20
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Ambijent nekretnine

Registration number

1667

Location

Beograd

Surčin

Area

34m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Ambijent nekretnine

Similiar Properties

Stan in Jakovo

Sale, one bedroom apartment, 40m², Jakovo, Surčin

79,900 €

Jakovo

1 room 1 bathroom 40
Sale, one bedroom apartment, 40m², Jakovo, Surčin