134,000 €
  • Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova - image 1
  • Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova - image 2
  • Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova - image 3
  • Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova - image 4
  • Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova - image 5
  • Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova - image 6
  • Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova - image 7
  • Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova - image 8
  • Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova - image 9
134,000 € (1,008 €/m²)
133 m²
6 Room
1 Bathroom

Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova

Golubinci, Stara Pazova Srbija

Property description

Lepa porodična kuća u centru Golubinaca.
Prizemlje, kuhinja, trpezarija, veliki dnevni boravak, 1 spavaća soba, kupatilo i trem od 12m2.
Sprat: 4 spavaće sobe i kupatilo.
Ima još objekata u dvorištu.
Sve je u izvornom, vrlo korektnom stanju.
Kuća za svaku preporuku.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Real estate details

Ad ID
556367
Published
12.05.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

House

Area

133m²

Rooms

6

Bathrooms

1

Land Area

459

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1007.52 €

Down payment 26,800 €

Monthly installment
650 €

240 total installments

Loan amount
107,200 €
Down payment
26,800 €
Total interest
48,707 €
Total payment
155,907 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Beostil nekretnine

Registration number

497

Location

Stara Pazova

Golubinci

Area

133m²

Structure

6 Room

Property Type

House

Beostil nekretnine

Similiar Properties

Verified Kuća in Golubinci

Sale, house, 180m², Golubinci, Stara Pazova

130,000 €

Golubinci

6 rooms 2 bathrooms 180
Sale, house, 180m², Golubinci, Stara Pazova
Kuća in Golubinci

Sale, house, 92m², Golubinci, Stara Pazova

69,000 €

Golubinci

5 rooms 1 bathroom 92
Sale, house, 92m², Golubinci, Stara Pazova
Stan in Golubinci

Sale, two bedroom apartment, 60m², Golubinci, Stara Pazova

44,900 €

Golubinci

2 rooms 1 bathroom 60
Sale, two bedroom apartment, 60m², Golubinci, Stara Pazova